ZAPRASZAMY DO SALONU MEDYCZNEGO W POZNANIU
ul. Piekary 14/15
  • Refundacja NFZ
  • Dowóz do klienta
  • Porady i konsultacje
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 723 186 437 sklepmedyczny@abamedica.pl

DZIEŃ KOBIET

Marzec 2, 2016

Polecamy praktyczne prezenty na Dzień Kobiet, które pomogą zapracowanym Panią znaleźć dla siebie chwilę relaksu w domowym zaciszu.

Masażer wodoodporny

Doskonały podczas kąpieli, ale też przy dobrej książce. Niewielki rozmiarów masażer, doskonale relaksuje, pomaga w stanach zmęczenia i napięcia mięśniowego, poprawia krążenie krwi i przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Cena: 75 zł (przed promocją 85zł)

masażer

 

Masażer do stóp

Masażer " BALNEO FEET PLUS" dostarcza relaksujący masaż stóp dzięki funkcji terapii poprzez nagrzewanie podczerwienią co znakomicie pomaga uwolnić się od napięć mięśniowych, przeciążeń sportowych, problemu zimnych stóp spowodowanym złym krążeniem krwi. Masażer wyposażony jest również w szczotkę masującą oraz nakładkę pumeksową.

Cena: 90 zł (przed promocją 105 zł)

balneo

 

Nawilżacz powietrza

Nawilżacz ultradźwiękowy UM550 dedykowany do użytkowania w małych pomieszczeniach (np. 25 m2 o wysokości ok.2,5 m). Nowoczesny wygląd i niewielka kubatura sprawia, iż urządzenie można traktować jako funkcjonalny element dekoracyjny. Przezroczysty pojemnik na wodę w kolorze fioletowym, gustowne wykończenia w postaci jasno-srebrnej ramy oraz pokrętła będą pasowały do wielu dodatków.

Cena: 110 zł (przed promocją 150 zł)

nawilżacz

W naszym salonie znajdą Państwo również wiele innych, atrakcyjnych pomysłów na to jak obdarować bliską osobę.

 

 

Wróć do poprzedniej strony

Partnerzy