ZAPRASZAMY DO SALONU MEDYCZNEGO W POZNANIU
ul. Piekary 14/15
  • Refundacja NFZ
  • Dowóz do klienta
  • Porady i konsultacje
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 723 186 437 sklepmedyczny@abamedica.pl

STOMAlife- karta stomika

Czerwiec 7, 2017

"Karta stomika" gwarancją bezpieczeństwa i intymności osób ze stomią.

Z inicjatywy organizatorów kampanii STOMAlife osoby ze stomią mogą otrzymać kartę stomika. Jej posiadanie ma ułatwić funkcjonowanie w problematycznych sytuacjach, np podczas kontroli granicznych i odpraw lotniczych.

Konieczność posiadanie przy sobie akcesoriów stomii nie powinna utrudniać stomikom możliwości pobytu za granicą czy też podróży samolotem. Przepisy dotyczące przewozu bagażu podręcznego, leków oraz środków medycznych nie mówią nic o sprzęcie stomijnym. Posiadanie karty stomika oraz zaswiadczenia medycznego może okazać się pomocne w trakcie przewożenia i posiadania przy sobie niezbędnego sprzętu.

Ze względu na zbliżający się okres wakacyjny polecamy Państwu zaopatrzyć się w w/w kartę. Ma ona wygodny format nadający się do portefela.

Aby otrzymać kartę i zaświadczenie medyczne wystarczy wysłać wiadomość na adres biuro@stomalife.pl lub                                          adres pocztowy ul. Karola Dickensa 27/27 02-382 Warszawa

Kartę stomika możecie otrzymać Państwo w punktach konsultacyjno-szkoleniowych.                                                                                      W Poznaniu punkt mieści się w Salonie Medycznym przy ul. Piekary 14/15. kolejne spotkanie z pielęgniarką 27.06.2017 od 14.00.

Zapraszamy

Wróć do poprzedniej strony

Partnerzy